האם מצאת עצמך מעוניין לשמור וידאו מ-Instagram לשיתוף או לצפייה מאוחר יותר? אל תחפש יותר, מכיוון שיש לנו בדיוק את הכלי שאתה צריך.

מוריד הוידאו של Instagram הוא קל לשימוש וידידותי למשתמש, מאפשר לך להוריד בקלות וידאו מ-Instagram.

שמירה ושיתוף הוידאו המועדף עליך מ-Instagram עם יקרים וחובבים אחרים לא היו אי פעם קלים יותר. הכלי האינטואיטיבי שלנו מאפשר לך להוריד בקלות כל וידאו מ-Instagram, שומר אותם ישירות על מחשב או מכשיר נייד שלך.

מוריד הוידאו של Instagram הוא כלי פשוט וידידותי למשתמש המיועד להורדת וידאו מ-Instagram.

messages.instagram-video-downloader.text_5

הורדת וידאו מ-Instagram בחינם היא פשוטה.

כדי להתחיל, פתח את Instagram בטלפון שלך ומצא את הוידאו שברצונך להוריד. לאחר שמצאת אותו, גע בשלוש נקודות בפינה הימנית העליונה של הוידאו ובחר "העתק קישור".

לאחר העתקת הקישור, עבור לאתר שלנו באמצעות הדפדפן שלך והדבק את הקישור בתיבת הקלט המיועדת. לאחר מכן, לחץ על כפתור ההורדה. תיעבר לדף בו תוכל להוריד וידאו מ-Instagram. כאן, תמצא רשימה של כל הוידאו שנשמרו. פשוט בחר את הוידאו שברצונך להוריד ולחץ על הכפתור "הורדה".

איך אני יכול להוריד וידאו באייפון או אנדרואיד?

אם אתה מחפש דרך קלה להוריד וידאו מ-Instagram, אתה במזל - זה פשוט מאוד.

בראשית, פתח את אפליקציית Instagram ומצא את הוידאו שברצונך להוריד. תוכל לעשות זאת על ידי העברתך לפרופיל שלך (או של מישהו אחר) ולגעת באייקון המגדל בחלק העליון. לאחר מכן, הקלד את השם או התג "#"" של הוידאו בשדה החיפוש ולחץ "חיפוש".

פעם שמצאתם את הסרטון שאתם רוצים, הקליקו עליו כדי לפתוח אותו. לאחר מכן, גררו למעלה מתחת לחלק התחתון של המסך כדי לגשת לתפריט האפשרויות, בו תמצאו כלים לעריכה ולשיתוף. הקליקו על "שיתוף" בפינה השמאלית העליונה של המסך, ולבסוף, בחרו "העתקת קישור".

עכשיו שיש לכם הכול מוכן, אתם מוכנים להתחיל! הדביקו את הקישור שהעתקתם ולחצו על כפתור ההורדה. תוך מספר שניות, קישור להורדה יופיע, מאפשר לכם להוריד את הסרטון שתרצו.

איך אני יכול להוריד סרטוני Instagram באמצעות המוריד המולטימדיה?

עשינו את תהליך ההורדה כפשוט ככל האפשר. פשוט מצאו את הסרטון באינסטגרם שברצונכם להוריד, העתיקו את הקישור שלו, הדביקו את הקישור, ולחצו על כפתור ההורדה. לאחר מכן, תוכלו לצפות בסרטון באינסטגרם ולשתף אותו בכל אופן שתרצו.

האם אני יכול להוריד סרטוני Instagram מחשבון פרטי?

בקצרה, לא. הורדת סרטונים מחשבונות פרטיים אינה אפשרית.

האם זה חוקי להוריד סרטוני Instagram?

לשימוש אישי, הורדת סרטוני Instagram מותרת. אך אם ברצונכם לפרסם מחדש או להשתמש בהם באופן כלשהו, הוודאו לקבל את רשותם של בעלי הסרטון. תזכורת: כל התוכן שתורידו עדיין שייך לבעליו. not our tool.

כמה סרטוני Instagram אני יכול להוריד?

עם המוריד המולטימדיה שלנו, תוכלו להוריד מספר בלתי מוגבל של סרטונים. פשוט בחרו את הסרטון שאתם מעוניינים בו, הקליקו על שלוש הנקודות בפינה הימנית העליונה כדי להעתיק את כתובת ה-URL שלו, ואז הדביקו אותה במוריד המולטימדיה. אין גבול לכמות הסרטונים שתוכלו לשמור, אז תוכלו להוריד בשמחה.
למה מישהו היה רוצה להוריד סרטונים מאינסטגרם?
אנשים מורידים סרטונים מאינסטגרם כדי לשמור תוכן שימושי, המעורר השראה, או פשוט מהנה. לעיתים תם, הם מורידים את ההעלאות האישיות שלהם משנים קודמות, במיוחד תוכן שאינו נגיש עוד באף אחד מההתקנים שלהם.