כיצד להוריד אינסטגרם סלילים

נוצר 11 מרץ, 2024
הורד סלילים

Instagram Reels היא תכונה פופולרית המאפשרת למשתמשים ליצור ולשתף סרטונים קצרים עם העוקבים שלהם. עם המגוון הרחב של הכלים היצירתיים ואפשרויות העריכה שלו, Reels הפך להיות מועדף בקרב יוצרי תוכן ומשפיענים. עם זאת, מה אם אתה נתקל בסליל שאתה מאוד אוהב ורוצה לשמור למועד מאוחר יותר? במאמר זה אדריך אותך בתהליך הורדת אינסטגרם Reels למכשיר הנייד שלך, וכן אספק טיפים להורדת סרטונים באיכות גבוהה. בנוסף, אסביר כיצד להוריד Reels במחשב שולחני או מחשב נייד, ואפילו אספק מדריך שלב אחר שלב להורדת Reels של Facebook. אז בואו נתחיל!

למה כדאי להוריד אינסטגרם סלילים

ישנן מספר סיבות מדוע אולי תרצה להוריד אינסטגרם Reels. ראשית, הורדת Reel מאפשרת לך לצפות בו במצב לא מקוון, וזה שימושי במיוחד כאשר יש לך גישה מוגבלת לאינטרנט או שאתה בדרכים. שנית, הורדת Reels מאפשרת לך לשמור את התוכן המועדף עליך ולחזור אליו מאוחר יותר. בין אם זה מערכון מצחיק, הדרכה מועילה או שגרת ריקוד מעוררת השראה, היכולת להוריד Reels מבטיחה שלעולם לא תפספסו את התוכן שאתם אוהבים. לבסוף, הורדת Reels נותנת לך את ההזדמנות לשתף אותם בפלטפורמות אחרות או עם חברים שאולי אין להם חשבון אינסטגרם. עכשיו כשאתה מבין את היתרונות של הורדת אינסטגרם Reels, בואו נצלול לשלבים לעשות זאת.

שלבים להורדת סלילי אינסטגרם במכשיר הנייד שלך

הורדת אינסטגרם Reels במכשיר הנייד שלך היא תהליך פשוט. להלן מדריך שלב אחר שלב שיעזור לך:

 1. פתח את אפליקציית אינסטגרם במכשיר הנייד שלך ואתר את ה-Reel שברצונך להוריד.
 2. הקש על הגלגל כדי לפתוח אותו במסך מלא.
 3. בפינה הימנית התחתונה של המסך, תמצאו שלוש נקודות. הקש על הנקודות כדי לחשוף תפריט של אפשרויות.
 4. מהתפריט, בחר "שמור" כדי להוריד את ה-Reel למכשיר שלך.
 5. לאחר שמירת ה-Reel, תוכל למצוא אותו בגלריה של המכשיר או בגלגלת המצלמה.

על ידי ביצוע השלבים הפשוטים האלה, אתה יכול להוריד בקלות אינסטגרם Reels ולהיות זמינים לצפייה במצב לא מקוון או לשיתוף עם אחרים.

כיצד להוריד סלילי אינסטגרם באמצעות אפליקציות של צד שלישי

אם אתה מחפש תכונות נוספות או יותר שליטה על תהליך ההורדה, אתה יכול לשקול להשתמש באפליקציות של צד שלישי כדי להוריד אינסטגרם Reels. אפליקציות אלה מציעות פונקציונליות שונות ומאפשרות לך לשמור Reels ישירות למכשיר שלך. הנה כמה אפליקציות פופולריות של צד שלישי להורדת אינסטגרם Reels:

 • InSaver: InSaver היא אפליקציה ידידותית למשתמש המאפשרת להוריד אינסטגרם Reels בכמה הקשות בלבד. פשוט העתק את הקישור של ה-Reel שברצונך להוריד, פתח את InSaver והדבק את הקישור. לאחר מכן, האפליקציה תביא את ה-Reel ותספק אפשרויות לשמור אותו במכשיר שלך.
 • Reels Downloader: Reels Downloader היא עוד אפליקציה אמינה המאפשרת להוריד אינסטגרם Reels ללא מאמץ. בדומה ל-InSaver, עליך להעתיק את הקישור של Reel, לפתוח את Reels Downloader ולהדביק את הקישור. האפליקציה תנתח את הקישור ותיתן לך את האפשרות לשמור את ה-Reel.

אלו הן רק כמה דוגמאות לאפליקציות של צד שלישי הזמינות להורדת אינסטגרם Reels. עם זאת, חשוב לציין ששימוש באפליקציות של צד שלישי כרוך בסיכונים פוטנציאליים, כגון חששות בפרטיות או תוכנות זדוניות. לכן, מומלץ לעשות מחקר מעמיק ולבחור אפליקציה מוכרת ממקור מהימן.

טיפים להורדת סלילי אינסטגרם באיכות גבוהה

בעת הורדת אינסטגרם Reels, אתה רוצה לוודא שהסרטון ישמור על האיכות והבהירות שלו. כדי לעזור לך להוריד סלילים באיכות גבוהה, הנה כמה עצות שימושיות:

 • הורדה מחיבור אינטרנט יציב: כדי למנוע הפרעות או אובדן איכות וידאו, ודא שיש לך חיבור אינטרנט יציב לפני הורדת סלילים.
 • בחר את הפורמט הנכון: חלק מהאפליקציות של צד שלישי מאפשרות לך לבחור את הפורמט שבו ברצונך להוריד את ה-Reel. בחר פורמט התומך באיכות וידאו גבוהה, כגון MP4 או AVI.
 • בחר את הרזולוציה הגבוהה ביותר הזמינה: בעת הורדת סלילים, בחר ברזולוציה הגבוהה ביותר הזמינה כדי להבטיח את החוויה החזותית הטובה ביותר. רזולוציות גבוהות יותר עשויות לתפוס יותר שטח אחסון, אז שקול את הקיבולת של המכשיר שלך לפני בחירת הרזולוציה.

על ידי ביצוע העצות האלה, תוכל לשפר את חווית ההורדה שלך וליהנות מגלגלי אינסטגרם באיכות גבוהה מתי שתרצה.

הורדת סלילי אינסטגרם על שולחן עבודה או מחשב נייד

אם אתה מעדיף לגלוש באינסטגרם על שולחן העבודה או המחשב הנייד שלך וברצונך להוריד משם Reels, תוכל להשתמש במספר דרכים לעקיפת הבעיה. כך תוכל להוריד אינסטגרם Reels במחשב שולחני או במחשב נייד:

 • שיטת בדיקת אלמנט: לחץ לחיצה ימנית על סרטון ה-Reel ובחר "בדוק" או "בדוק אלמנט". פעולה זו תפתח את חלונית כלי המפתחים. חפש את קישור הסרטון בקוד והעתק אותו. הדבק את הקישור בכרטיסייה חדשה, וסרטון ה-Reel יתנגן. לחץ לחיצה ימנית על הסרטון ובחר "שמור סרטון בשם" כדי להוריד אותו.
 • הקלטת מסך: אפשרות נוספת היא להשתמש בתוכנת הקלטת מסך או הרחבות דפדפן כדי לצלם את סרטון ה-Reel בזמן שהוא מתנגן בשולחן העבודה או במחשב הנייד שלך. לאחר הקלטת הסרטון, תוכל לשמור אותו במיקום הרצוי.

למרות ששיטות אלה עשויות לדרוש קצת יותר ידע טכני או תוכנה נוספת, הן מספקות דרך להוריד אינסטגרם Reels במכשירים שולחניים או ניידים.

הורד את Reels 2

הורדת פייסבוק סלילים - מדריך שלב אחר שלב

Facebook Reels, הידוע גם בשם "Facebook Shorts", הוא תכונה המאפשרת למשתמשים ליצור ולשתף סרטונים קצרים בפלטפורמת פייסבוק. אם אתה מעוניין להוריד את Facebook Reels, בצע את השלבים הבאים:

 1. פתח את אפליקציית Facebook במכשיר הנייד שלך ונווט אל ה-Reel שברצונך להוריד.
 2. הקש על הגלגל כדי לפתוח אותו במסך מלא.
 3. חפש את שלוש הנקודות בפינה השמאלית התחתונה של המסך והקש עליהן כדי לחשוף אפשרויות.
 4. מהאפשרויות, בחר "שמור" כדי להוריד את ה-Facebook Reel למכשיר שלך.
 5. לאחר שמירת ה-Reel, תוכל למצוא אותו בגלריה של המכשיר או בגלגלת המצלמה.

הורדת ה-Facebook Reels מתבצעת בתהליך דומה ל-Instagram Reels, מה שמקל על השמירה וההנאה מהסרטונים האהובים עליכם בפלטפורמת פייסבוק.

פתרון בעיות נפוצות בזמן הורדת סלילים של אינסטגרם

למרות שהורדת אינסטגרם Reels היא בדרך כלל תהליך חלק, אתה עלול להיתקל מדי פעם בבעיות. להלן מספר בעיות נפוצות והפתרונות שלהן:

1. לא ניתן להוריד את Reel: אם אינך מצליח להוריד Reel מסוים, ייתכן שהדבר נובע מהגדרות הפרטיות של המשתמש. חלק מהמשתמשים בוחרים להגביל הורדות של ה-Reels שלהם כדי לשמור על שליטה על התוכן שלהם.

2. איכות וידאו ירודה: אם ל-Reel שהורד יש איכות וידאו ירודה, יכול להיות שזה נובע מחיבור אינטרנט חלש או מאיכות הסרטון המקורי. נסה להוריד שוב את ה-Reel עם חיבור אינטרנט חזק יותר או חפש גרסה איכותית יותר.

3. תאימות אפליקציה: ודא שאתה משתמש בגרסה העדכנית ביותר של אפליקציית אינסטגרם או באפליקציית צד שלישי שבה אתה משתמש להורדת אינסטגרם Reels. אפליקציות מיושנות עלולות להוביל לבעיות תאימות ולהפריע לתהליך ההורדה.

אם אתה ממשיך להיתקל בקשיים בזמן הורדת אינסטגרם Reels, שקול לפנות לצוות התמיכה של אינסטגרם או למפתח האפליקציה לסיוע נוסף.

שיקולים משפטיים להורדת סלילי אינסטגרם

חשוב להתייחס לשיקולים המשפטיים בכל הנוגע להורדת אינסטגרם Reels. למרות שהורדת Reels לשימוש אישי מקובלת בדרך כלל, חיוני לכבד את זכויות הקניין הרוחני של היוצרים המקוריים. הימנע משימוש ב-Reels שהורדת למטרות מסחריות או לטעון שהם משלך. זיכו תמיד את היוצר המקורי אם תחליטו לשתף את ה-Reel שהורדתם בפלטפורמות אחרות. זכור, כיבוד חוקי זכויות היוצרים ומתן קרדיט חיוניים כדי לתמוך בקהילה היצירתית באינסטגרם.

מסקנה ומחשבות אחרונות

הורדת אינסטגרם Reels יכולה להיות דרך נוחה לשמור וליהנות מהתוכן המועדף עליך במצב לא מקוון. בין אם תבחר להוריד Reels במכשיר הנייד שלך באמצעות אפליקציית אינסטגרם או לחקור אפליקציות של צד שלישי לקבלת תכונות נוספות, התהליך פשוט ונגיש. זכור לתת עדיפות להורדות באיכות גבוהה ולפעול לפי שיקולים משפטיים כדי להבטיח חוויה חיובית ואתית. על ידי ביצוע השלבים והטיפים המתוארים במאמר זה, אתה יכול להוריד בביטחון אינסטגרם Reels ולשפר את צריכת התוכן שלך בפלטפורמה.


כדי להוריד אינסטגרם Reels ישירות ללא אפליקציות של צד שלישי או הקלטת מסך:

 • פתח את אפליקציית אינסטגרם ועבור ללשונית Reels.
 • מצא את ה-Reel שברצונך להוריד והפעל אותו במצב מסך מלא.
 • הקש על שלוש הנקודות בפינה הימנית התחתונה של המסך ובחר "שמור ב-camera roll" כדי לשמור את הסרטון בגלריה שלך.

כן, אתה יכול להוריד אינסטגרם Reels מפרופילים של משתמשים אחרים בשיטה הבאה:

 • פתח את ה-Instagram Reel שברצונך לשמור והקש על סמל "שלח".
 • לחץ על "הוסף סליל לסיפור שלך".
 • צבוט והגדל את התצוגה המקדימה כדי לשמור את הסרטון במצב מסך מלא.
 • לאחר מכן, לחץ על שלוש הנקודות בפינה הימנית העליונה ובחר "שמור" כדי לשמור את ה-Reel בגלגלת המצלמה שלך.

כדי להוריד אינסטגרם Reels במחשב שולחני או מחשבון ציבורי של מישהו אחר:

 • השתמש בכלים של צד שלישי כגון 4K Stogram כדי לגבות את כל ה-Reels שלך בבת אחת ולהוריד אינסטגרם Reels מחשבון ציבורי.
 • הפעל את 4K Stogram, התחבר לחשבון האינסטגרם שלך בתוך האפליקציה, הזן את שם חשבון האינסטגרם ממנו ברצונך להוריד Reels ובחר את האפשרויות המתאימות להורדת Reels.
 • לחץ על כפתור "הורד" ותיהנה מהסלילים שהורדת.